Hodowla - czyli o nas

„Jest tylko jedna rzecz, która sprawia, 
że marzenie staje się niemożliwe do osiągnięcia:
STRACH PRZED PORAŻKĄ”
Paulo Coelho
 
Jeden ze szkoleniowców, mówi:
”dostajemy takiego psa jakiego potrzebujemy”
 
Na bordera czekaliśmy prawie dwa lata, i jak to w życiu bywa, ten na którego czekaliśmy z przyczyn obiektywnych do nas nie trafił natomiast całkiem przez przypadek pojawiła się YUKO - nasz wymarzony pies.
YUKO – (jap. przyjaźń)
Spełnia wszelkie nasze oczekiwania a nawet więcej.
Ja - uwielbiam obcować ze zwierzętami na łonie natury. Obserwować interakcje jakie pomiędzy nimi zachodzą. Dzięki Yuko robię coś o czym nigdy nie myślałam, że będę się do tego nadawała i będzie mi to sprawiało taką frajdę – PASTERSTWO. Jestem ze zwierzętami, jestem na świeżym powietrzu, wyłączam się na świat zewnętrzny, czego można chcieć więcej.
Marta – stworzona do pięknego, eleganckiego, pełnego gracji prezentowania naszego psa na wystawach. Może poszczycić się osiągnięciami: oceny doskonałe, 2x CWC, 1x BOB. Miała ambicję wzięcia udziału w konkursie „młody prezenter” niestety ograniczenia czasowe na to nie pozwoliły. Swoją energię ukierunkowała w stronę sportową – AGILITY. Myślę, że Yuko jest z tego bardziej zadowolona wink
Mikołaj – nasz wulkan energii, któremu trzeba troszkę pomagać aby się przebudził. Ale jak już się ta sztuka uda, okazuje się, że ma ogromny talent do konkurencji dystansowych – FRISBEE. Natomiast Yuko – za talerzyk jest w stanie zrobić wszystko.
Michalinka – co nasz mały „deserek” dla siebie wybierze w przyszłości – czas pokaże. Jedno jest pewne, jak jest jej bardzo źle- nie ma lepszej pocieszycielki z podaną łapką od YUKO.
Maciek – nasza głowa rodziny. To jego głos zadecydował o wyborze rasy – z czego jest bardzo dumny. Jak tylko któreś z nas nie może czegoś zrobić nie trzeba go prosić o zastępstwo - dzięki czemu jako jedyny ma wszechstronne doświadczenie ;)
 
I jak tu niezgodzić się z pierwszym zdaniem ?!
 
PENNY WHISTLE Legendarny Stardust – od niej wszystko się zaczęło